24 april 2025
Bouwupdate van een ingrijpende verbouwing van een rietgedekte villa
Opdrachtgever
|
Particulier
|
Jaar
|
2025
|
Oppervlakte
|
430 m2
|
Locatie
|
Rockanje
|
Discipline
|
Architectuur
|
Typologie
|
Woonhuis
|
Oostvoorne - De werkzaamheden van een ingrijpende verbouwing aan een rietgedekte villa vorderen gestaag. Aannemer en installateurs zijn momenteel volop bezig op de bouwplaats en zorgen voor flinke vooruitgang, zowel in het casco als in de technische installaties.
Waar voorheen het kenmerkende rieten dak het huis zijn warme uitstraling gaf, ligt de woning er nu tijdelijk kaal en wat triest bij. Toch is deze fase nodig om straks ruimte te maken voor het vernieuwde rietdek, dat het karakter van de woning in ere zal herstellen én versterken.
Aan de achterzijde van de woning zijn de contouren van de uitbreiding al goed zichtbaar. Deze vergroting zorgt straks voor meer ruimte en comfort, passend bij de wensen van de bewoners én in lijn met de bestaande architectuur.
Klik hier voor het beoogde eindresultaat.
Bouwupdate van een ingrijpende verbouwing van een rietgedekte villa
Oostvoorne - De werkzaamheden van een ingrijpende verbouwing aan een rietgedekte villa vorderen gestaag. Aannemer en installateurs zijn momenteel volop bezig op de bouwplaats en zorgen voor flinke vooruitgang, zowel in het casco als in de technische installaties. Waar voorheen het kenmerkende rieten dak het huis zijn warme uitstraling gaf, ligt de woning er nu tijdelijk kaal en wat triest bij. Toch is deze fase nodig om straks ruimte te maken voor het vernieuwde rietdek, dat het karakter van de woning in ere zal herstellen én versterken. Aan de achterzijde van de woning zijn de contouren van de uitbreiding al goed zichtbaar. Deze vergroting zorgt straks voor meer ruimte en comfort, passend bij de wensen van de bewoners én in lijn met de bestaande architectuur. Klik hier voor het beoogde eindresultaat.
Voorne aan Zee, Vleerdamsedijk, Oostvoorne, Rockanje, Torenweg, Middelweg, rietgedekte villa, facelift villa, facelift woonhuis, villa riet, verduurzaming woning, verduurzaming villa, Vellinga, Vellinga bouw, Vellinga Project Realisatie, Evert Ebbeler, Taco Vellinga, Oscar Vellinga, Vellinga-pr.nl, van wessel en de wit, van wessel & de wit, vanwessel-dewit.nl, Maurice de Wit, Krepidoma, Theo Meijer, Studio Vlis, studiovlis.nl, Henk van der Vlis, maku interieur, maku interior, mandy kuipers